P3.express Minimalist Proje Yönetim Sistemi Webinar Serisi 2 : Örnek Vaka ile P3.express İş Akışları

P3.express Minimalist Proje Yönetim Sistemi Webinar Serisi 2 : Örnek Vaka ile P3.express İş Akışları

P3.express Webinar serimizin ilkinde P3.express Proje Yönetim Sistemi’nin zihin yapısını, temel bileşenlerini, yönetim aktivitelerini ayrıntılı olarak ele almıştık.

Bu kez, P3.express Webinar serimizin ikincisinde P3.express’i nasıl uygulayabileceğimizi “Örnek Vaka ile P3.express İş Akışları” temelinde konuşacağız. Kısa – döngüsel P3 Express adımları nelerdir? Faaliyet mi, teslimat mı, neden ve nasıl? Hangi roller nerede devreye girmeli? Sorularını bu webinarımızda yanıtlayacağız.

30 Temmuz 2024 Salı akşamı saat 20:30’da canlı olarak gerçekleşecek etkinliğimizde, yine Sevan Konu, Sırrı Selim Kalaç ve Dilek Koçak, konu uzmanlıklarını bizlerle paylaşacaklar.

Sürprizlerimiz var!

Etkinliğimiz 1 PDU değerinde! (PDU Kodu etkinliğimiz sırasında paylaşılacaktır. Eğitim sonu 2 soruluk anketimize katılan kuruluşlara 2 saatlik mentörlük hizmeti sunuyoruz!

 

Etkinliğimize https://www.linkedin.com/events/7216011731888709633/comments/  linkinden ulaşabilirsiniz.

🔎 Bize ulaşmak için:

info@liderlerveprojeler.com.tr
0 (546) 819 94 74

KONUŞMACILARIMIZIN BİYOGRAFİLERİ

🔹 (MODERATÖR) Sırrı Selim Kalaç, PMP, MBA KİMDİR?

1992’de Ankara Özel Arı Lisesi, 1998’de Gazi Üniversitesi Elektrik – Elektronik Mühendisliği, 2012’de ODTÜ İşletme Yüksek Lisans’tan mezun olmuştur. Yüksek lisans tezini varlık fiyatlaması modellerin IMKB (Borsa İstanbul) uygulaması üzerine yazmıştır. Halen Gazi Üniversitesi Elektrik – Elektronik Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir. Proje yönetmeye, 2000 yılında verilen şantiye şefi göreviyle başlamıştır. Çok uluslu, çok paydaşlı projelerin satış, imalat ve uygulama aşamalarında görevler üstlenmiştir. 2020 yılında PMP olmuştur. Ürün tasarım ve geliştirme ile TÜBİTAK proje çalışmaları kapsamında çevik yaşam döngülü proje dünyasına adım atmıştır. Aktif olarak tasarım ve tasarım proje yönetimi konusunda çalışmaktadır.

🔹 (KONUŞMACI) Sevan K. KİMDİR?

Sevan Konu, Trakya Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği eğitimini tamamlamış ve çeşitli sektörlerde roller üstlenmiştir. Kariyerinde öne çıkan rolleri Getron firmasında Service Delivery Manager, PMI Türkiye Chapter’da BT Direktörlüğü ve Arslan Makina Döküm firmasında da ERP Proje Yöneticiliği şeklindedir. Bu süreçte, proje yönetimi, müşteri ilişkileri ve takım liderliği alanlarında başarılar elde etmiştir.
İngilizce, Ermenice ve Türkçe dillerini bilmektedir. Eğitim ve kişisel gelişimine büyük önem veren Sevan Konu, kariyeri boyunca birçok kurs ve sertifika programına katılmıştır. Bu programlar, P3.express Eğitimi, PMI Proje Yönetimi ve PMP Sertifika Hazırlık Eğitimi, ISO 27001:2013 BGYS Farkındalık ve İç Denetçi Eğitimi, İleri Proje Yönetimi Eğitimi gibi çeşitlilik gösterir. ERP konusundaki uzmanlığı ile iş süreçlerinin analizi, iş akışlarının optimize edilmesi gibi teknik becerileri teknik derinliğini ve karmaşık sistemlerin yönetimindeki yetkinliğini göstermektedir.