SERP (Strategy Enablement and Realization through 5 Ps) Konferansı

Strateji, aslında “seçtiğimiz yol” anlamına geliyor. Norton ve Kaplan’ın “Strateji Haritaları” yaklaşımlarında, bir organizasyonun varlığının güçlenerek devam etmesini sağlayan bu “rotalar”ın başlangıç noktası olarak tespit ettiği strateji katmanı, “organizasyonel gelişim”. Evet, ürünümüzle ilgili projelerimiz var, evet, süreçlerimizle ilgili projelerimiz var, uyumluluk da var, kalite de var… Daha önemlisi “organizasyonun varlıkları” ile olmalı. O varlıkların en önemlisi de biz, insanlar. Proje, program, portföy yönetimi profesyonellerinin ve genel anlamda yöneticilerin, dünyada neler olup bittiği, eğilimler, yönelimler, neye nasıl yaklaşmalı konusundaki bilgi ve yetkinlikleri her daim güncel olmalı, ama nasıl? Çoğunlukla günlük rutinlerimiz arasına giremeyen bu konulara odaklanmamızı sağlayacak harika 2 gün ve harika içerik!

SERP (Strategy Enablement and Realization through 5 Ps) Konferansımızda dünyanın farklı ülkelerinden 15 alanında en iyi yabancı konuşmacılarımızı ağırlayacağız. Konuşmacılarımızdan bazıları PMI Global eski YK Başkanı Dr. Ricardo Vargas, Uluslararası Proje Yönetişim Otoritesi Ross Garland, Enterprise Big Data Framework kurucularından Jan-Willem Middelburg, Project Production Institute Başkan Yardımcısı Roberto Arbulu, Vizyonun Da Vinci’si Dr. Oleg Konovalov, PMI KSA Chapter Başkanı Badr Burshaid…Konferansımızın programı ektedir.

Konferansımızdaki güncellemeleri web sayfamızdan da takip edebilirsiniz: https://serpconference.com

Güzel haber: Destekleyicisi olduğumuz bu organizasyona bizim vasıtamızla ulaşıyorsanız, size sürprizlerimiz var!

Bize info@liderlerveprojeler.com.tr den ulaşın, sürpriz için mail ile ulaşalım!

#serp #strategyenablement #strategyrealization #projectmanagement#projeyönetimi #pmi #pmp #liderlerveprojeler #pyo#liderlerveprojelerplatformu #projelideri #atpdenpmpeğitimi #premieratp#projeyönetimi #işanalizi #riskyönetimi #takımgeliştirme #capm