PMP® Sınav Geri Bildirimi Fatma AKTAN

PMP Sertifikasına Giden Yol: Fatma Aktan’ın Başarı Hikayesi

PMP® (Project Management Professional) sertifika sınavına girip başarıyla geçen değerli katılımcımız Fatma Aktan’nın sevincini ve gururunu paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Fatma Aktan, yoğun ve disiplinli bir hazırlık sürecinin ardından, PMP® sınavını başarıyla tamamlayarak uluslararası geçerliliğe sahip bu prestijli unvanı elde etti.

Sınav Deneyimi ve Hazırlık Süreci

Fatma Aktan, PMP® sertifika sınavına hazırlanırken yaşadığı deneyimi bizlerle paylaştı:

“….. 2022 yılında hiçbir araştırma yapmadan PMP başvurusunu gerçekleştirdim ve başvurum kabul edildi. Sınav planlamamı da tecrübesiz şekilde yaptım ve ilk sınavda maalesef başarısız oldum. Bu süreçte 7. PMP kolaylaştırma grubu ile tanıştım. Sınav sürecine dair bir takım tecrübeleri burada edindim. Ve bu grup sayesinde Dilek Koçak Hocam ile tanıştım. Ama tabi bu süreçte PMI Study Hall Essential paketi aldım ve soru çözmeye başladım. İlk başvurum için son sınav hakkımı da yoğun çalışma nedeniyle sınava çok hazırlanamadan Haziran 2023 te kullanmış oldum ve sonuç yine hüsran, ama bu sefer sınav puanlarım çok daha iyiydi. Bu süreçte bir takım hastalıklar aksilikler yaşadım ve sınav planlamamı 2024 Haziran için gerçekleştirebildim. Son süreçte vakit buldukça Study Hall üzerinde soru çözdüm ve Mart 2024 ayında Dilek Hocam’ın açtığı PMP soru çözme etkinliğine katıldım. Soru çözdükçe aslında PMI bakış açısını netleştirmeye ve oturtmaya başlamıştım. Ve bu çalışma sonucunda PMP sertifikasını almayı başardım.  En önemli unsur sadece bir eğitim almak değil sürekli soru çözümü ile PMI bakış açısının oturmasını sağlamak olduğunu bende bu süreçte daha net görmüş oldum.”

Fatma Aktan’ın PMP sertifika alma başarısı, disiplinli çalışmanın, bol soru çözümü ve doğru kaynak kullanımının önemini gösteriyor. Kendisini tebrik ediyor ve bundan sonraki proje yönetimi yolculuğunda başarılar diliyoruz!

Bilgi Bankamızdan daha fazla bilgiye ulaşmak için https://liderlerveprojeler.com.tr/bilgi-bankasi/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

🌐🔍 Daha fazla bilgi edinmek ve bu heyecan verici gelişmelere adım atmak için sayfamızı ziyaret edin! https://lnkd.in/dr-VYJCu

Hizmet kataloğumuzu incelemek ve kayıt yaptırmak için bize DM’den veya aşağıdaki bilgilerden ulaşın:

info@liderlerveprojeler.com.tr
0 (546) 819 94 74

PMI sınav geri bildirimlerinin tamamına ulaşmak için: https://lnkd.in/d3BiPBc6

Eğitim takvimimiz için: https://lnkd.in/gQd74QBG
PMP®️ Sınavı sıkça sorulan soruların yanıtları için: https://lnkd.in/dGEjaMdB
PMP®️ Sertifikasyon deneyim gereksinimi ve nasıl ifade edileceğini anlamak için: https://lnkd.in/d2i98rWN
Detaylı bilgi ve kayıt için: info@liderlerveprojeler.com.tr
Katılımcı görüşlerimiz için: https://lnkd.in/dimyy8wd

Bu gönderiyi paylaş