Uluslararası Proje Yönetimi Günü Kutlu Olsun!

Uluslararası Proje Yönetimi Günü (IPM Day), 2004 yılından beri tüm dünyada Kasım ayının ilk Perşembe günü kutlanmaktadır. Aslında böyle bir günün yaratılması da bir projenin ürünüdür. Laverne Johnson ve Lori Milhaven tarafından Uluslararası Öğrenme Enstitüsü (International Institute of Learning – IIL) ekibiyle işbirliği içinde başlatılan bu projenin temel hedefi, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ve eğitim kurumları da dahil olmak üzere tüm sektörlerdeki birçok proje yöneticisinin ve proje ekibinin çalışmalarının dünya çapında tanınmasıdır.

Bu sene de 2 Kasım Perşembe günü PMI TR – Project Management Institute  Türkiye’nin proje yönetimi konusunda faaliyet gösteren diğer derneklerle ortak organizasyonu ile ortak organizasyonu ile Türkiye’nin farklı bölgelerinde gerçekleşecek aktivitelerle kutlanacaktır. Bu bağlamda, PMI TR İstanbul, Ankara ve İzmir’de yüz yüze organizasyonlarla takipçilerini bir araya getiriyor.

Zaman içinde kazanılmış bir birikimle 19. yıl dönümüne yaklaşan IPM Günü, zengin ve sürükleyici bir öğrenme deneyimi için dünya çapındaki düşünce liderlerini, sektör uzmanlarını ve iş profesyonellerini bir araya getirmektedir.

Bu özel günün amacı, ulusal ve uluslararası ölçekte faaliyet gösteren tüm proje yöneticilerinin ve proje ekiplerinin başarılarını takdir edip, proje yönetimine ilişkin tecrübelerin ve yeni trendlerin paylaşılmasıdır.

Biz de Liderler ve Projeler Platformu olarak alanında uzman ve proje yönetimi deneyimine sahip sürekli gelişime ve yeniliğe açık bu özel insanlarla bir araya gelerek, bu özel günü kutlayacağız. Herkesi bekliyoruz!

Eğitim Takvimimiz: https://liderlerveprojeler.com.tr/etkinlik-takvimi/

 

Bu gönderiyi paylaş