Katılımcı Görüşleri

Frequently Asked Questions

Pmp bakış açısını net bir şekilde anlamama yardımcı oldu
Genel olarak çok memnunum. Katılımcı profili ve eğitmenlerin bilgi ve deneyimi çok kıymetliydi.
Sınava ilk girişimde kendimden çok emindim, zaten kaç senedir yaptığım iş demiştim. Ancak başarısız oldum ve sınavı geçemedimArkadaşımın tavsiyesiyle Liderler ve Projeler Platformu ile tanıştım. Açıkçası beklediğimden çok daha derin ve hedefe yönelik eğitim verdiler. Eğitimin 3. haftasında rahatsızlandım ve 2 gün derslere katılamadım. Hocalarımız telafi etmeme yardımcı oldular. Özellikle soru çözüm oturumunu çok faydalı buldum.
Eğitim, içerik, eğitmenler ve konuların işleniş biçiminden çok memnun kaldım. Kesinlikle öneririm. NPS-Likelihood to Recommend puanım 10'dur.
İçerik oldukça zengin ve sınava yönelikti. Eğitmenler konusunda uzman ve oldukça yetkindi. İlginiz için çok teşekkür ederim.
Eğitimler şahsım açısından verimli geçti, hali hazırda gerçekleştirdiğim faaliyetlerdeki eksikliklerimi ve doğru yaptığım şeyleri daha iyi anlama fırsatım oldu. Sınav için yol haritasını belirlemede ve temel oluşturmada faydalı olduğunu düşünüyorum.
Çok iyi bir eğitim oldu.
Samimi, güvenilir bir ortam oluşturduğunuz için teşekkür ederim. Sadece web sitesi ve sosyal medya araştırmalarım sonucu sizi tercih ettim. Tavsiye de almamıştım. Çok memnun kaldım. Teşekkürler.
Katkıları için herkese teşekkürlerimi sunarım.
Eğitmenler işinin ehli ve kullanılan materyallerin eğiticilik düzeyleri yüksekti.