PMP’2023 Katılımcı Görüşleri

  • PMP Sertifikasyon hazırlık eğitimi uzun ve karmaşık olmasına rağmen Dilek Hanım örnekleri ve sektörlerimiz ile ilgili örneklerle konunun pekişmesine çok yardımcı oldu. Sınava yönelik dikkat edilmesi gereken noktaların üstünü çizdi ve bol bol soru cevap çalışması gerçekleştirdik. Teşekkür ederim.  (Seda Köylü)
  • Genel olarak proje yönetimi konusunda çok verimli bir eğitim oldu, ilerleyen yıllarda inşaat sektörüne proje müdürlüğü hedefim doğrultusunda bana çok değerli bilgiler kattığını düşünüyorum. Eğitmenlerimizin konuyla ilgili sürükleyici ve sade anlatımları çok değerliydi, çok teşekkür ederim eğitim almak isteyen arkadaşlarıma mutlaka önereceğim.(Mehmet Gökhan Çiloğlu)
  • Dilek Hanım’ın enerjisi, konulara hakimiyeti muazzamdı. Sınava dair verdiği ipuçlarının faydalı olacağına inanıyorum. Ekip olarak kendisiyle sınava hazırlık sürecine girmenin büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. (Haziran 2023 PMP® Sertifikasyon Eğitimi Katılımcısı)
  • Liderler ve Proje Platformu, PMI tarafından akredite olmuş bir ATP olarak işinde uzmanlığını eğitimde göstermiştir. Özellikle Dilek Hanım’ın yönlendirme, sorulara anlaşılır ve örnekleriyle verdiği cevaplar soru/sorunların anlaşılması açısından harika bir etki bırakıyor. Eğitim konusunda şüphelerimin hepsi, eğitim tamamlanmadan evvel kaybolmuştu. Yararlı ve kapsamlı bir eğitimdi. Teşekkür ederim. (Haziran 2023 PMP® Sertifikasyon Eğitimi Katılımcısı)
  • Eğitim hem güncel PM metotlarını daha kapsamlı öğrenmem ve hem de sertifikasyona hazırlık için çok yararlı oldu. Eğitimcilerin sunumlar sırasında bilgilerini ve deneyimlerini paylaşmaları, kavramlar ve uygulamaların anlaşılmasını sağladı.  (Mert Yelkencioğlu)
  • Harika bir eğitimdi. Bu kadar detaylı bir bilginin optimum sürede en verimli şekilde aktarılabilmesi ve eğitmenlerin ilgisinden dolayı teşekkür ederim. (Duygu Hıdıroğlu)
  • PMP sertifikası almak için katıldığım eğitim çok keyifli ve verimli geçti. Eğitim süresince örneklerle anlatım ve sistemli süreç daha çok bilgi edinmemi teşvik etti. İş hayatımın üzerinde inovatif ve yönetimsel bakış açısı sağlayacağına eminim. Umarım sınavı başarıyla tamamlarım ve sertifikamı kısa sürede alırım. (Metehan Yaşa)
  • PMP Eğitimi oldukça beğendim, hocalarımız çok yetkindi ve konuları detaylı anlattılar. Çok memnun kaldım. Hocalarımıza teşekkür ediyorum. (Oğuzhan ONAT)
  • PMP eğitimden genel olarak memnun kaldım, hocalarımız interaktif bir eğitim gerçekleştirdi. Bilmediğim konular hakkında pek çok yeni şey öğrendim.

 

 

PMP sertifikası için: https://www.pmi.org/certifications/project-management-pmp

Bu gönderiyi paylaş